iFightDepression® - digitaalne läbimurre depressiooniga toimetulekuks!

Kui tahad pakkuda oma patsientidele parimat võimalikku tuge depressiooniga toimetulekuks, siis on iFightDepression® tasuta tööriist loodud just Sulle. See uuenduslik digitaalne programm pakub patsiendile individuaalset kvaliteetset lähenemist ja säästab teie mõlema aega ning ressursse.
Registreeru
iFightDepression® tööriista tasuta koolitusele
Soovin
Vajutades "Registreerun" nõustute Privaatsustingimustega.

Tegemist on mitmekeelse veebipõhise juhendatud eneseabiprogrammiga, mis sobib kasutamiseks nii noortele kui täiskasvanutele, kellel esinevad depressiooni kergemad vormid. iFightDepression® on loodud eesmärgiga aidata patsiendil iseseisvalt depressiooni sümptomitega toime tulla ja nendest taastuda.


Programmi tööriist põhineb kognitiiv-käitumusliku teraapia põhimõtetel, mis on osutunud väga tõhusaks meetodiks depressiooniga toimetulekul. Online abivahendina, on iFightDepression® kasutajasõbralik, väljaõpe kiire ja kogu programm nii Teile kui ka patsiendile täiesti TASUTA!


p.s. iFightDepression® eneseabi tööriista juhendajaks sobivad vaimse tervise valdkonnas töötavad ja vastava väljaõppe saanud spetsialistid, perearstid, pereõed ja meditsiinitöötajad, kellel on väljaõpe mõnes teraapiasuunas.

Väljaõpe

iFightDepression® tõhusaks kasutamiseks on vajalik, et juhendav tervisespetsialist läbib praktilise lühikoolituse. Väljaõppeks saad valida kas klassikoolituse (45 min) või saad seda teha kodust lahkumata veebis (1-1,5 tundi).

Koolituse läbinutele väljastatakse tõend, mis kinnitab, et oled kvalifitseeritud iFightDepression® programmi juhendaja. Tõendiga kaasneb ka virtuaalne märgis, mida saad kasutada oma kodulehel, sotsiaalmeedias ja e-kirjades.

Projekti iFightDepression toetavad:

Eestis koordineerib programmi rakendamist

Eesti-Rootsi Vaimse Tervise ja Suitsidoloogia Instituut (ERSI)

Kasutame oma kodulehel küpsisefaile, et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust. Klikkides "Olen nõus" nupule, annad nõusoleku nende kasutamiseks. Täpsemalt saad nende kohta lugeda meie Privaatsuspoliitikast.
Olen nõus